LA ŠKOLA
HRUŠKY

Každý má v sobě svůj repertoár.

La škola, hudební škola autorské tvorby a improvizace pro děti už od nejnižšího věku zve nejmenší studenty 0-3 roky, aby na pozadí písní a hudebních obrazů La školy, mohli zažít fragmenty utkvění, odzbrojující volnost, a začali sami zpívat a hrát.

Termíny: 26.9., 3.10., 21.11., 12.12., 16.1. vždy od 10.30

Celý semestr (5 hodin) 1.000,- Kč

Rezervace: divokakavarna@gmail.com

MONTESSORI
ATELIER

Montessori atelier je prostor, který obsahuje vhodné materiály pro děti ve věku 1 až 3 roky a jejich rodiče, kteří mají zájem o Montessori pedagogiku. 
Děti pracují v připraveném prostředí, které odpovídá jejich vývojovým potřebám.
Prostředí a materiál umožňuje dětem poznávat svět, rozvíjet schopnosti a vnímání sebe i okolí. Připraveným prostředím je myšleno prostředí, které dítě motivuje, nabádá a láká k učení. Jedná se o prostředí, kde se děti mohou svobodně pohybovat a realizovat. 

Rezervace: montessoripracovna@centrum.cz 

FRANCOUZŠTINA
PRO MAMINKY

Pojďme se sejít každý čtvrtek, dát si šálek dobré kávy a pohovořit francouzsky… můžeme si procvičit výslovnost, zopakovat si nějaké to gramatické pravidlo, nebo si třeba přečíst článek a nasát pár nových slovíček. A to vše v příjemném prostředí a za breptání a hýkání našich zlatíček. 


První setkání se uskuteční 6.září od 10 hodin.

Nous avons häte de vous rencontrer!

Petra & Hynek
Cena 50Kč / 60min
Úroveň A2-B1

Rezervace: divokakavarna@gmail.com

Termíny: každý čtvrtek

vždy od 10.30

DŘEVĚNÁ
DÍLNA PRO DĚTI

Během workshopu si děti vyrobí svou vlastní dřevěnou hračku. Dostanou polotovar dle vlastního výběru (kočka, pes, kůň, myš, drak, formule, krokodýl, zajíc, zdravotnické vozidlo), který si obrousí, pomocí kladívka sestaví a nakonec nabarví vodovými barvami. Celým workshopem děti provede zkušená lektorka.
Na závěr workshopu si děti na připravené dřevěné dráze vyzkouší, jak rychle jim hračka jede. Hračka dětem zůstává.
Workshop je určen pro děti ve věku 3 až 12 let.
Cena: 150,- Kč

Rezervace: divokakavarana@gmail.com